Korunky

Zde najdete velký výběr korunek pro vodní dýmky z různých materiálů, designů a značek. 

Jak každý dýmkař ví, že korunka je jedním z nejdůležitějších komponentů vodní dýmky . Probíhá v ní ohřev tabáku nebo náplní.

Korunka je důležitá pro chuť a vývoj kouře.

Abychom vyhověli všem přáním a požadavkům zákazníků, nabízíme Vám široký sortiment korunek pro vodní dýmky a vždy se snažíme mít pro vás ty nejnovější a nejlepší korunky na skladě. 

Rádi Vám pomůžeme se rozhodnout pro správnou korunku a rádi Vám proto poradíme a pomůžeme.

 

Základní informace:

  • Phunnel -  používáme spíše na světlý tabák, jelikož tento typ korunky udržuje velice dobře chuť a i nám snižuje sílu tabáku. 
  • Klasika - je náročnější na nabíjení, takže ji spíše doporučujeme lidem, až jako druhou korunku, nebo lidem, kteří jsou už zkušenější. Do klasiky můžeme nabíjet různé typy tabáku. Když chceme, aby dýmka byla slabší, tak to více ''naflafujeme'' = oddělíme od sebe lístečky, načechráme a uděláme si středovou díru. 
  • Killer  -  je velice podobný klasické korunce ale není tak hluboký. Tabák se zde rozloží co do největší plochy do stran a co do nejmenší vrstvy na výšku - to znamená že dostáváme z tabáku co největší sílu za co nejkratší čas. Killery se poté liší mezi sebou podle šířky stěn, použíté hlíny či glazury. 
  • Do klasiky nabíjíme převážně černoty a do phunelu světloty. Samozřejmě to tak být nemusí, každému vyhovuje jiný druh korunky. Důležité je se s korunkou naučit pracovat, tak aby nám dýmka chutnala a cítili jsme příchuť, kterou jsme si nabili. 
Kód: 4163
KS Kalifa Rubin
450 Kč
Kód: 3974
KS Kalifa Neptun Kód: 3971
KS Kalifa Mauritius Kód: 3965
Hookain Lesh Lip Pipi Kaka Kód: 3710
Korunka pro vodní dýmku - Oblako, Phunnel M Glaze Green Kód: 8745
Korunka pro vodní dýmku - Oblako, Phunnel M Glaze Lemon Kód: 8740
Korunka pro vodní dýmku - Oblako, Phunnel M Glaze Acidic Kód: 8739
Nahoru
Další produkty
89 položek celkem
Zpět do obchodu