Korunky

Zde najdete velký výběr korunek pro vodní dýmky z různých materiálů, designů a značek. 

Jak každý dýmkař ví, že korunka je jedním z nejdůležitějších komponentů vodní dýmky . Probíhá v ní ohřev tabáku nebo náplní.

Korunka je důležitá pro chuť a vývoj kouře.

Abychom vyhověli všem přáním a požadavkům zákazníků, nabízíme Vám široký sortiment korunek pro vodní dýmky a vždy se snažíme mít pro vás ty nejnovější a nejlepší korunky na skladě. 

Rádi Vám pomůžeme se rozhodnout pro správnou korunku a rádi Vám proto poradíme a pomůžeme.

 

Základní informace:

  • Phunnel: používáme spíše na světlý tabák, jelikož tento typ korunky udržuje velice dobře chuť a i nám snižuje sílu tabáku. 
  • Klasika - je náročnější na nabíjení, takže ji spíše doporučujeme lidem, až jako druhou korunku, nebo lidem, kteří jsou už zkušenější. Do klasiky můžeme nabíjet různé typy tabáku. Když chceme, aby dýmka byla slabší, tak to více ''naflafujeme'' = oddělíme od sebe lístečky, načechráme a uděláme si středovou díru. 
  • Killer  -  je velice podobný klasické korunce ale není tak hluboký. Tabák se zde rozloží co do největší plochy do stran a co do nejmenší vrstvy na výšku - to znamená že dostáváme z tabáku co největší sílu za co nejkratší čas. Killery poté liší mezi sebou podle šířky stěn, použíté hlíny či glazury. 
  • Do klasiky nabíjíme převážně černoty a do phunelu světloty. Samozřejmě to tak být nemusí, každému vyhovuje jiný druh korunky. Důležité je se s korunkou naučit pracovat, tak aby nám dýmka chutnala a cítili jsme příchuť, kterou jsme si nabili. 
Korunka pro vodní dýmku - Thor, Harmony Clay Orange Kód: 2317
Korunka pro vodní dýmku - Bengala, Nano Nébula Kód: 2311
Korunka pro vodní dýmku - Tortuga, Barbossa Kód: 2308
solaris mars
559 Kč
Kód: 2272
Korunka pro vodní dýmku, UPG - Vintage
409 Kč
Kód: 2269
solaris adam white Kód: 2266
solaris adam red Kód: 2263
solaris adam yellow Kód: 2260
solaris eva green Kód: 2254
solaris eva red Kód: 2251
Korunka pro vodní dýmku - Oblako Flow Yellow Kód: 2239
Korunka pro vodní dýmku - Oblako Flow Orange Kód: 2236
Nahoru
Další produkty
60 položek celkem
Zpět do obchodu