Tarbuš pro vodní dýmku - Big

Klasická, vysoká tarbuš pro vodní dýmku. Tarbuš slouží k zahřátí korunky s tabákem ale může také posloužit k ochranně uhlíků při nepříznivých podmínkách venku. Výška: 25cm, spodní průměr je 10cm.

Pouze pro přihlášené
Kód: 1428
299 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Rozměry a časté otázky

  • Výška: 25cm
  • Spodní průměr: 10cm

K čemu slouží tarbuš a jak se používá? 

K přípravě vodní dýmky by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět tarbuš. Když už máte nabitou korunku oblíbeným mixem, připravené a zahřáté uhlíky, přichází na řadu tarbuš. Tarbuší opatrně zakryjeme celou korunku s uhlíky a necháme korunku s tabákem zahřát. 

Na jak dlouho? 

Hodně záleží na počtu uhlíků, typu korunky a značky tabáku. Pokud máte korunku klasického typu tak stačí vzít šlauch a do dýmky jemně fouknout. Pokud vychází s horní části tarbuše trošku dýmu, je ideální čas dýmku roztahat. Pokud z horní tarbuše vychází hodně dýmu, ihned tarbuš sundáme a opakovaně do dýmky foukneme - ochladíme tím korunku od přehřátí a sundáme jeden uhlík. 

Dýmka venku aneb vítr ze všech stran. 

Pokud se nacházíte mimo domov a chcete si vychutnat vodní dýmku v přírodě, na výletě, terase či na pikniku a počasí vám zas tak moc nepřeje, určitě vám pomůže tarbuš - díky svému tvaru udržuje teplo okolo korunky a uhlíků, nedochází tak k ochlazování korunky vzduchem a ani nehrozí propálení okolních věcí od jisker. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu