Tabák do vodní dýmky TNG Alpaca Kash 250g

TNG se vyrábí ručně po malých dávkách v prosluněné Jižní Kalifornii. Od svého založení v roce 2001 si postupně získal status opravdové legendy.

Jedná se o silný tabák, který si uživatelé oblíbili pro jeho výraznou tabákovou chuť, vysokou teplotní odolnost a věrné podání příchutí.

 

 

Podrobný popis v popisku pod produktem.

Pouze pro přihlášené
Kód: 8781
Značka: TNG Alpaca
1 499 Kč
Kategorie: Silný Tabák
Záruka: 2 roky
? Balení: 250g
? Síla: Silný
? Příchuť: Koření

TNG se vyrábí ručně po malých dávkách v prosluněné Jižní Kalifornii. Od svého založení v roce 2001 si postupně získal status opravdové legendy. Jedná se o silný tabák, který si uživatelé oblíbili pro jeho výraznou tabákovou chuť, vysokou teplotní odolnost a věrné podání příchutí.

Základní linie, se kterou výrobce začal, je řada NOIR, která je také první, co vstupuje na český trh. Jedná se o tabák vyrobený z tabákové odrůdy Virginia, která se při zpracování nepromývá a tak si zachovává zmíněný silný tabákový tón.

Vyznačuje se jemným nařezáním, které velmi dobře drží melasu v listu a jednotlivé lístečky se dobře oddělují, což umožňuje detailně s přípravou korunky.

TNG  během své existence uvedla mnoho příchutí, které se staly ikonické a inspirovali mnohé další značky.

Za celým konceptem stojí Eric Hoffman, který je známý svými zkušenostmi v oboru a také svou dýmkařskou lounge "Suite D" v San Diegu.

 

Příchuť  - Směs koření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu