Minerální kamínky do vodní dýmky - Shiazo 100g

Pokud si chcete vychutnat vodní dýmku a zároveň chránit své tělo před účinky tabáku, máme pro vás řešení! Stačí získat ty správné "kamínky".

Shiazo minerální kamínky jsou skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí kouřit tabák, ale stále chtějí zažít vynikající chutě ve vodní dýmce.

Tyto kamínky jsou 100 % přírodní a prošly speciální úpravou, která jim umožňuje účinně absorbovat aromatizovanou kapalinu (melasu), která dodává chuť jak klasickým tabákům pro vodní dýmky.

 

Zde si můžete ověřit aktuální dostupnost na pobočce↓.

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Pouze pro přihlášené
Kód: 2140/ZEL
Značka: Shiazo
119 Kč
Kategorie: Tabáky
Záruka: 2 roky
? Balení: 100g
? Síla: Lehký

Pokud si chcete vychutnat vodní dýmku a zároveň chránit své tělo před účinky tabáku, máme pro vás řešení! Stačí získat ty správné "kamínky".

Shiazo minerální kamínky jsou skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí kouřit tabák, ale stále chtějí zažít vynikající chutě ve vodní dýmce. Tyto kamínky jsou 100 % přírodní a prošly speciální úpravou, která jim umožňuje účinně absorbovat aromatizovanou kapalinu (melasu), která dodává chuť jak klasickým tabákům pro vodní dýmky. Když se kouří tabák ve vodní dýmce, dochází k jeho spalování a vzniku kouře. S použitím minerálních kamínků Shiazo namísto tabáku ve vodní dýmce nedochází k spalování, nýbrž k zahřívání kapaliny až k bodu varu, což vytváří hustou, chutnou páru.

Ačkoliv se to podobá kouři, nejedná se o kouř – Shiazo kamínky simulují kouř, ale nevytvářejí ho!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu