Tabák do vodní dýmky - Darkside Blacktorrent 200g

Jak vypadá pravá ruská lahůdka? Ano, je to Darkside. 

Perfektně vyvážená směs tabákových listů Burley a Virginia se středním cutem, s vysokou tepelnou odolností a výraznou chutí.

Oblíbený černý tabák do vodní dýmky Darkside při vzdušném nabití s trochou volného místa a bez dotyku zaručuje výrazné rozvinutí chuti a síly.

 

Podrobný popis v popisku pod produktem.

 

Pouze pro přihlášené
Kód: 8751
Značka: Darkside
899 Kč
Kategorie: Tabáky
Záruka: 2 roky
? Balení: 200g
? Síla: Silný
? Příchuť: Rybíz

Jak vypadá pravá ruská lahůdka? Ano, je to Darkside. Perfektně vyvážená směs tabákových listů Burley a Virginia se středním cutem, s vysokou tepelnou odolností a výraznou chutí.

Oblíbený černý tabák do vodní dýmky Darkside při vzdušném nabití s trochou volného místa a bez dotyku zaručuje výrazné rozvinutí chuti a síly.

CORE je řada tabáku střední síly, určená pro pokročilejší uživatele vodní dýmky. Každé nabití řady CORE je ideální kombinací prvotřídního tabáku a melasy, což garantuje komfortní sílu a výraznou chuť. Chutě v této řadě jsou dokonale vyladěné a poskytují ideální kombinaci výrazné chuti a nezanedbatelné síly.

  

Jak správně nabíjet tabák Darkside?

Při nabíjení Darkside je potřeba se rozhodnou, zda chceme nabíjet na sílu, střední sílu nebo na chuť.

  • Na chuť – doporučujeme korunky phunnelGlina Harmony, Smokelab Phunnel One nebo Smokelab Phunnel Moon. Doporučujeme nabít na point touchtouch.
  • Na střední sílu – doporučujme nabíjet do korunek Smokelab V2, Voskurimsy na fluff se středovou dírou.
  • Na sílu – doporučujme nabíjet na touch do korunek UPG, Smokelab V2, Oblako Killer Glazure nebo do klasického killeru nebo evil.

 

Příchuť - Černý rybíz.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu