Tabák do vodní dýmky - Darkside Virgin M 200g

Jak vypadá pravá ruská lahůdka? Ano, je to Darkside. 

Perfektně vyvážená směs tabákových listů Burley a Virginia se středním cutem, s vysokou tepelnou odolností a výraznou chutí.

Oblíbený černý tabák do vodní dýmky Darkside při vzdušném nabití s trochou volného místa a bez dotyku zaručuje výrazné rozvinutí chuti a síly.

 

Podrobný popis v popisku pod produktem.

 

Pouze pro přihlášené
Kód: 8797
Značka: Darkside
899 Kč
Kategorie: Tabáky
Záruka: 2 roky
? Balení: 200g
? Síla: Silný
? Příchuť: Vodní meloun, Žlutý meloun

Jak vypadá pravá ruská lahůdka? Ano, je to Darkside. Perfektně vyvážená směs tabákových listů Burley a Virginia se středním cutem, s vysokou tepelnou odolností a výraznou chutí.

Oblíbený černý tabák do vodní dýmky Darkside při vzdušném nabití s trochou volného místa a bez dotyku zaručuje výrazné rozvinutí chuti a síly.

CORE je řada tabáku střední síly, určená pro pokročilejší uživatele vodní dýmky. Každé nabití řady CORE je ideální kombinací prvotřídního tabáku a melasy, což garantuje komfortní sílu a výraznou chuť. Chutě v této řadě jsou dokonale vyladěné a poskytují ideální kombinaci výrazné chuti a nezanedbatelné síly.

  

Jak správně nabíjet tabák Darkside?

Při nabíjení Darkside je potřeba se rozhodnou, zda chceme nabíjet na sílu, střední sílu nebo na chuť.

  • Na chuť – doporučujeme korunky phunnelGlina Harmony, Smokelab Phunnel One nebo Smokelab Phunnel Moon. Doporučujeme nabít na point touchtouch.
  • Na střední sílu – doporučujme nabíjet do korunek Smokelab V2, Voskurimsy na fluff se středovou dírou.
  • Na sílu – doporučujme nabíjet na touch do korunek UPG, Smokelab V2, Oblako Killer Glazure nebo do klasického killeru nebo evil.

 

Příchuť - Medový meloun.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka, která se vyvíjela spolu s kulturou vodních dýmek v Rusku. Již více než 8 let prosazuje vysokou kvalitu a poctivost vůči spotřebiteli.

DARKSIDE je tmavý tabák pro ty, kteří si vždy vybírají jasné emoce a dokonalou kvalitu. Kombinuje vysokou tepelnou odolnost, dlouholeté zkušenosti svých tvůrců a širokou paletu jasných příchutí.

Některé z nich jsou dobré samy o sobě, jiné je nejlepší používat jako součást různých mixů. Široký výběr příchutí je další charakteristickou vlastností této značky.

Tabák je vyroben z neomytých surovin. To znamená, že obsah nikotinu v něm zůstává velmi vysoký a konečný produkt je poměrně silný. Není žádným překvapením, že tabák do vodních dýmek vyráběný společností DARKSIDE je preferován především zkušenými dýmkaři, kteří mají rádi přirozenou a bohatou chuť.

Díky své dobré tepelné odolnosti se tabák této značky kouří po dlouhou dobu.

 

Zpět do obchodu