Vodní dýmka - Goat Hookah, The Golden

The GOAT

Nekompromisní kvalita za nejlepší cenu na trhu. GoldenCloud a GOAT se spojili, aby vám přinesli tento dechberoucí skvost, který vás ohromí jak designem, tak kvalitním zpracováním.

Vodní dýmka The Golden Goat byla navržena tak, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

Pouze pro přihlášené
Kód: 1365
Značka: GOAT HOOKAH
6 199 Kč
Kategorie: DÝMKY
Záruka: 2 roky

Tělo a náustek jsou vyrobeny z robustní nerezové oceli. Spodní konec závitového difuzoru je vyroben z hliníku a využívá systém uzavřené komory, který umožňuje vyfukování kouře jedním nádechem.  Kouř se uvolňuje průduchy na těle, což vytváří velice zajímavý efekt.  Tácek je také z nerezu a kvalitní barvy, aby ho uhlíky a kleště nezničily.  Hadicová spojka je vybroušena pro dokonalé spojení. Silikonová hadice, která je měkká na dotek, se bude snadno oplachovat a nezadrží žádné pachy.  Nakonec masivní nerezovým náustek do kterého skvěle pasují všechny hygienické náustky. Váza The GOAT se skládá z vysoce kvalitního křišťálového skla a byla navržena exkluzivně pro The Golden GOAT.

Balení obsahuje: Nerezový náustek, tělo The Golden GOAT včetně hliníkové objímky, adaptér na hadici, sada polyamidových kuliček, ponorná trubice včetně difuzoru, pružina, silikonová hadice Soft touch, tácek GOAT

Parametry:

Výška vodní dýmky – 55 cm

Materiál těla – nerezová ocel

Vývod na hadici – 1

Hadice – silikonová Soft touch

Náustek – nerezový ocel

Váza – křišťálové sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.